Navigácia v mape
Lyž. stredisko
Bežecké lyžovanie
Ubytovanie
Leto
Turistické túry
Alpintouren
Wintertouren
Túry na MTB
Lauftouren
Jazerá
3D možnosti:
Zobraziť mapu
Skryť mapu

BERGFEX: Ferienregion Hall - Wattens: Dovolenka Ferienregion Hall - Wattens - Cestovať Ferienregion Hall - Wattens

Ferienregion Hall - Wattens

Ferienregion Hall - Wattens


554 - 1.050m

Srdečně vítejte v regionu Hall-Wattens v srdci Tyrolska v rakouských Alpách: Očekává Vás zde deset idylických vesnic ( Absam, Baumkirchen, Fritzens, Gnadenwald, Mils, Thaur, Tulfes, Volders, Wattenberg, Wattens ) a s Hall v Tyrolsku jedno z nejhezčích historických měst Rakouska. Příroda a kultura, tradice a moderna, městská atmosféra a neporušená krajina nabízí dojímavé protiklady a nečekanou symbiózu – a to 365 dnů v roce. Fantastické turistické cíle, počínaje historickým Starým městem v Hallu, přes Svět křišťálů Swarowski a Münze Hall s věží Münzerturm až po kostel Wallfahrtskirche v Absamu jsou bohatým zdrojem inspirace.

V sousedním městě Innsbruck lze rovněž při jednodenních výletech mnohé objevit: Goldene Dachl, skokanský můstek Bergisel, nebo také stadion Tivoli, kde se budou hrát utkání mistrovství Evropy ve fotbale. Díky kulturním a sportovním špičkovým akcím je region Hall-Wattens vyhledávaným cílem pro dovolenou a výlety pro všechny, kteří hledají mimořádné zážitky. Různé možnosti nakupování, pohostinné ubytovací zařízení, je jedno zda statek, penzion, prázdninový byt nebo hotel a množství gastronomických nabídek jsou dalšími přesvědčivými argumenty pro vaši návštěvu. Osobním automobilem, železnicí a autobusem, rovněž i letadlem se lehce dostanete do regionu Hall-Wattens.

V létě mají fanoušci přírody a sportu všechny možnosti: Vnitřní údolí, pohoří Karwendel a předhoří Alp Tuxer se prezentují jako ráj pro turistiku, cyklistiku a jízdu na horských kolech, nordic walking, horolezectví, jakož i plavání.

V zimě si můžete naplno užít přírodní a sportovní možnosti: Lyžařské středisko Glungezer jako tajný tip pro rodinné lyžování, nádherné zimní turistické trasy a široká nabídka možností k běhu na lyžích a bruslení zvýrazňují jedinečný charakter regionu.

www.hall-wattens.at

Hodnotenie 4,8
Meine Bewertung
31 Hodnotenia

Tipy na voľný čas Ferienregion Hall - Wattens

Lístok
Natur, Stein, Adrenalin, Freiheit – in völligem Einklang mit der Tiroler Natur eine Steinwand empor klettern: Mit der Öffnung der sieben Klettergärten im Halltal bietet der Oesterreichische...
Lístok
Am 17. Jänner 1797 ist im Fenster eines Bauernhauses das Muttergottesbild erschienen.
Lístok
In der mittelalterlichen Burg Hasegg aus dem 13. Jhd., wo einst Kaiser Maximilian I. wohnte, können Besucher den Spuren jahrhundertealter Münzgeschichte folgen.
Lístok
Wenngleich eine umfassende archäologische Grabung nie durchgeführt wurde, kann man davon ausgehen, dass an der Stelle der heutigen Kirche bereits ein romanischer Vorgängerbau existiert hat, von dem...
Lístok
Wer im Wattener Himmelreich vor den Ausgrabungen einer Siedlung aus prähistorischer Zeit steht und dann seinen Blick über Wattens schweifen lässt, dem kommen die inspirierendsten Gedanken: Man kann...

Alle Freizeittipps anzeigen


Kontakt Ferienregion Hall - Wattens

TVB Region Hall-Wattens
Unterer Stadtplatz 19, AT-6060 Hall in Tirol

Telefón
+43 (0)5223 45544 0
Ferienregion Hall - Wattens
FAX
+43 (0)5223 45544 20
E-Mail
office@hall-wattens.at
Homepage
http://www.hall-wattens.at

Dotaz a Objednávka prospektov Ubytovanie

Keine Einträge gefunden.

Es wurden %count% Einträge gefunden. Bitte Suche verfeinern.

Lokale Suchergebnisse (Entfernung <= 25km)

Weitere Suchergebnisse (Entfernung > 25km)

Alle %count% Suchergebnisse

%Name% (%Region%)
%Typ% %Hoehe%